• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Спільними зусиллями відкриємо рахунок": Генпрокурор візьметься за можливі злочини ФФУ

Реклама на dsnews.ua

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова візьме під контроль хід слідчих дій у справі про можливі злочини представників законодавчої та виконавчої влади разом із службовими особами Федерації футболу України

Про це йдеться у повідомленні Венедіктової у Facebook, передає "ДС".

"Наступне кримінальне провадження, в якому я хочу розібратись і взяти під контроль хід слідчих дій — справа про можливі злочини представників законодавчої та виконавчої влади разом із службовими особами Федерації футболу України", — написала генеральний прокурор.

Вона підкреслила, що у свій час справа була дуже гучною, супроводжувалась журналістськими розслідуваннями, але з незрозумілих причин застигла як холодець.

"Ми провели спільну нараду із детективами НАБУ та колегами із САП з метою визначення перспектив і в цій справі. Скажу відверто, в мене виникло відчуття, що в футбол грали не спортсмени, а правоохоронці. Між собою. Тож, від сьогоднішнього дня я в групі прокурорів. Як тільки отримаю матеріали справи, визначу конкретний план слідчих дій, спрямований на досягнення результату.

Вірю, що спільними зусиллями відкриємо рахунок", — підкреслила Венедіктова.

    Реклама на dsnews.ua