• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Справа МН17: адвокати росіян вимагають допитати Авакова і Геращенка

Реклама на dsnews.ua

Сторона захисту в справі про катастрофу рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній" клопоче про допит міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і його заступника Антона Геращенка

Про це заявив на судових слуханнях адвокат обвинуваченого росіянина, колишнього офіцера ГРУ РФ Олега Пулатова Баудевейн ван Ейк, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Аваков опублікував Youtube-посилання з відео після катастрофи. Він заявляв, що, по всій видимості, секретні підрозділи МВС 18 липня спостерігали переміщення ракетного комплексу у бік кордону з Росією. Він також вказав на те, що це "Бук", яким напередодні міг бути збитий MH17", — сказав адвокат.

За словами захисту, міністра хочуть запитати про те, коли він отримав відео і зробили якісь дії щодо "Бук".

Крім того, захист просить допитати цілу низку свідків, які говорили, що бачили "Бук", чули про його перевезення. Також адвокат заявив про допит низки журналістів, які повідомляли про катастрофу та встановлення "Бук", а також заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, який в 2014 році був радником глави МВС.

Як повідомляла "ДС", 3 листопада суд в Нідерландах у справі про катастрофу рейсу МН17 заслухав відеозапис зустрічі одного з чотирьох обвинувачених, колишнього співробітника ГРУ РФ Олега Пулатова з адвокатами в Росії.

    Реклама на dsnews.ua