• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Справа Шеремета: суд не буде допитувати Зеленського і Авакова

Реклама на dsnews.ua

Шевченківський районний суд міста Києва відмовився допитати як свідків у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета президента Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і колишнього генерального прокурора Руслана Рябошапку

Про це заявила головуюча суддя Оксана Голуб на сьогоднішньому судовому засіданні, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Сторона захисту пояснювала, що Володимира Зеленського, Арсена Авакова та Руслана Рябошапку необхідно допитати про обставини, про які вони дізналися в цій справі.

Однак суд відмовив у задоволенні відповідного клопотання адвокатів.

"Ці особи не були безпосередніми свідками обставин, які підлягають доведенню в цьому кримінальному провадженні, та не є свідками в розумінні статті 65 КПК", — підкреслила суддя.

У той же час щодо допиту інших посадових осіб, серед яких співробітники поліції, які є слідчими або понятими, які беруть участь в тих чи інших діях, суд буде визначатися після дослідження матеріалів справи.

Як повідомляла «ДС», 28 вересня прокуратура оголосила обвинувальний акт у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Однак слідство не встановило замовників і організаторів вбивства журналіста.

    Реклама на dsnews.ua