• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Справа "вагнерівців": Безсмертний вказав на "крота" в офісі Зеленського

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак може бути причетний до "зливу" інформації щодо спецоперації по затриманню бойовиків російської ПВК "Вагнера" в Білорусі, адже він мав "виходи" на МЗС Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив колишній представник президента в парламенті, експосол України в Білорусі Роман Безсмертний в ефірі "5 каналу".

"Для мене очевидно, що злив інформації був з Києва", — підкреслив він.

Звʼязок між контрагентами в Києві та владою Булорусі та Росії здійснюється, за словами Безсмертного, через голову МЗС Білорусі Володимира Макея, який був кадровим співробітником КДБ в Одеській області.

"Очевидно, що його візаві могла бути тільки одна людина — керівник Офісу президента України, тому що це відповідний рівень", — сказав він.

Безсмертний додав, що вихід на білоруського диктатора Олександра Лукашенка міг бути лише у однієї особи — президента України, адже Лукашенко — це "статусна особа".

Він зазначив, що в літаку, на якому "вагнерівці" мали начебто летіти до Латинської Америки, була 31 особа, частина з них — підсажені. Тому людей потрібно було "сегментувати".

"Це означає, що був ще поштар, який передавав документи… Рішення приймав безпосередньо президент, бо це рішення більше ніхто не міг приймати. Контакт забезпечував керівник Офісу. І робили це через міністра закордонних справ Білорусі", — підкреслив Безсмертний.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua