• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

США готові допомогти Україні з Кримською платформою

Реклама на dsnews.ua

Сполучені Штати готові брати участь в створенні міжнародної платформи по деокупації Криму

Про це повідомила тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін під час зустрічі з першим заступником міністра закордонних справ Еміне Джапаровою, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МЗС.

Джапарова висловила подяку США за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та непохитну позицію щодо агресії Росії на Донбасі і незаконну окупацію Криму. Вона детально розповіла про бачення Україною наповнення Кримської платформи, головною метою якої має стати консолідація політики невизнання міжнародним співтовариством окупації Криму.

У свою чергу Кристина Квін висловила готовність співпрацювати з Україною і підкреслила, що позиція США закріплена в Декларації з Криму, яка була оприлюднена державним секретарем Майком Помпео, залишається твердою і незмінною — Крим є частиною України і США ніколи не визнають спроби Росії його анексувати.

Еміне Джапарова також висловила подяку за послідовну підтримку України з боку США в рамках міжнародних організацій, а також наголосила на важливості прийняття оновлених і істотно посилених резолюцій.

Як повідомляла "ДС", 20 жовтня президент Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді заявив про створення формату "Кримська платформа", метою якого є повернення в міжнародний порядок денний питання окупованого Росією Криму.

    Реклама на dsnews.ua