• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

США, Канада та Британія мають наблизитися до кордону Росії, — Резніков

США, Канада та Великобританія мають направити військових інструкторів ближче до кордону з Росією

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв'ю The Globe and Mail, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Як сказав Резніков, саме зараз потрібно робити кроки для стримування президента Росії Володимира Путіна від вторгнення в Україну, оскільки потім "буде надто пізно". Наприклад, на його думку, США, Канада та Британія могли б відправити в Україну більше своїх інструкторів та надати засоби оборони.

"У вас (канадців — ред.) є навчальна програма з нами в Україні. Я думаю, що ми можемо її розширити. Замість того, щоб мати тут 50 (військових — ред.) інструкторів, надішліть 500 інструкторів", — запропонував Резніков.

Іноземних військових, як зазначив міністр, потрібно розмістити ближче до лінії фронту, оскільки сьогодні вони перебувають за понад 1000 кілометрів від російського кордону — у Яворові.

"Було б добре, якби канадські інструктори… були розгорнуті в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїний. На цих територіях мають майоріти три прапори — прапор Канади, прапор США та прапор Британії. Це також було б хорошим знаком для росіян — що ви тут", — сказав він.

Нагадаємо, за даними видання The Washington Post, американська розвідка виявила, що Кремль планує наступ на Україну на кількох фронтах за участю до 175 тисяч військовослужбовців.

За даними західних партнерів, повномасштабний наступ Росії на Україну планується у три етапи на початку 2022 року з метою захоплення до двох третин країни, включаючи Київ. Проте президент Росії Володимир Путін ще не вирішив, чи запустить план у дію.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua