• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

США передали Україні швидкісні катери і десятки надувних човнів

Сьогодні, 10 лютого, на Військово-морській базі «Південь» в Практичній гавані в Одесі відбулася передача американської військової допомоги — 10 швидкісних катерів, понад 70 надувних човнів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Військово-морських сил ЗСУ, передає "ДС".

"Українські військові отримали від партнерів 10 швидкісних катерів, понад 70 надувних човнів та інше супутнє обладнання", — йдеться в повідомленні.

Під час передачі допомоги командувач ВМС контр-адмірал Олексій Неіжпапа зазначив, що сьогоднішня подія ще раз підтверджує, наша сила — в єдності.

"Починаючи з 2014 рік ми з нашими іноземними колегами провели понад 200 заходів спільної підготовки, отримуємо човни, водолазне обладнання, тепловізори і засоби зв’язку, радіотехнічні комплекси та інше обладнання. Усе це – підтримка наших друзів на шляху до вільної та незалежної України", — зазначив контр-адмірал.

Також він додав, що в першому півріччі цього року ВМС України отримають ще три патрульні катери від США.

У свою чергу аташе ВМС при Посольстві США в Україні капітан 2 рангу Пітер Меллорі відзначив важливі кроки співпраці між США і Україною.

"На підтримку стратегічного партнерства між нашими країнами ми завжди готові допомогти вам в реалізації євроатлантичного майбутнього і зміцнення здатності захищати свій суверенітет і територіальну цілісність", — зазначив він.

    Реклама на dsnews.ua