• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

США допоможуть Україні вибороти автокефалію

Реклама на dsnews.ua
Вашингтон підтримує Київ в його наміри отримати свою незалежну від Росії православну церкву

Про це сказав посол США з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи Семюель Браунбек під час зустрічі з президентом України Петром Порошенко, передає "ДС" з посиланням на прес-службу глави держави.

"Посол Браунбек запевнив, що Сполучені Штати будуть і надалі підтримувати Україну в боротьбі за відновлення суверенітету і територіальної цілісності і право мати єдину українську автокефальну православну церкву", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу Порошенко зазначив, що релігійна свобода є невід'ємною частиною української ідентичності.

"Ми пишаємося, що маємо гідний стан релігійної свободи в Україні, який гарантується Конституцією України та Законом України про свободу совісті та релігійні організації, а також традиційно високим рівнем толерантності, яка панує в українському суспільстві", - зазначив Порошенко.

Президент ознайомив посла Браунбека з кроками, які здійснюються на шляху створення Української автокефальної православної церкви. Порошенко також подякував американській стороні за активну підтримку України в цьому процесі.

Нагадаємо, під час зустрічі з послом США обговорювалися і численні свідчення "жахливих порушень прав і свобод людини, зокрема релігійної свободи, на окупованих Росією українських територіях".

    Реклама на dsnews.ua