• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

США пообіцяли допомогти Україні скласти план з охорони здоров'я

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко провів зустріч зі своїм американським колегою Ксав'є Бассерой і обговорив співпрацю між країнами в сфері охорони здоров'я і боротьби з пандемією коронавірусу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Ляшко, який входить до складу української делегації в США, повідомив у своєму Facebook, передає "ДС".

"Ключове питання в обговорені — продовження співпраці країн у рамках Глобального порядку денного з безпеки здоров’я (Global Health Security Agenda). Ця співпраця направлена на запобігання поширення та раннє виявлення інфекційних хвороб, а також на формування адекватної відповіді медичної системи на біологічні загрози", — написав він.

Крім цього домовилися про співпрацю між міністерствами в частині експертної допомоги з написання Стратегічного плану розвитку системи охорони здоровʼя населення на період до 2030 року.

Також обговорювалися питання співпраці державних відомств сфери охорони здоровʼя двох країн.

Міністри обговорили питання реагування на COVID-19, зокрема, вакцинацію третьої дозою і введення COVID-вакцини підліткам.

Нагадаємо, що міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко обіцяв, що до кінця літа в Україні проведуть 10 млн щеплень. При цьому він обіцяв проводити по 220 тисяч щеплень від коронавірусу на добу.

Всього з початку кампанії щеплення в Україні прищепили 5 413 772 особи, з них отримали одну дозу — 5 413 770 осіб, повністю імунізовані і отримали дві дози — 3 825 401 особа (з них двоє отримали одну дозу за кордоном).

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua