• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

США засудили чергові російські "вибори" у Криму

Реклама на dsnews.ua

США не визнаватимуть вибори до місцевих "органів влади", що були проведені Росією в окупованому нею Криму

Про це йдеться у повідомлені на Twitter-сторінці посольства США в Україні, передає "ДС".

"Ми засуджуємо та не визнаємо вибори так звані вибори, проведені в Криму та Севастополі 13 вересня. Знову Росія порушила суверенітет України на території, яку Росія силоміць захопила та спробувала анексувати. Санкції продовжуватимуться, допоки Росія не поверне Україні контроль над Кримом та не вийде з Донбасу", — вказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше із засудженням "виборів" 13 вересня виступила Литва.

Євросоюз не також визнає їхні результати і не розглядає їх учасників як представників територій, які, згідно з міжнародним правом, є частиною України.

Раніше в Міністерстві закордонних справ України висловили рішучий протест і засудили проведення російських виборів на території анексованого Кримського півострова.

У Криму і Севастополі з 11 по 13 вересня пройшли російські вибори. Зокрема, в Севастополі обирали главу міста, депутата російського парламенту міста по другому мажоритарному округу і депутатів Ленінської та Гагарінської муніципальних рад, пройшли довибори двох депутатів Нахімовської ради.

У Криму провели додаткові вибори депутата до російського парламенту Криму, депутата підконтрольної Кремлю Сімферопольської міської ради і депутата Роздольненської сільської ради.

    Реклама на dsnews.ua