• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Стало відомо, коли Стратегію економічного розвитку Донбасу внесуть на розгляд Ради

Реклама на dsnews.ua

Віцепрем'єр-міністр України — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Стратегія економічного розвитку Донбасу з'явиться у Верховній Раді навесні 2021 року

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

"Триває робота над Стратегією економічного розвитку Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду територій. Сама стратегія буде внесена на розгляд Верховної Ради вже навесні разом з усіма супутніми актами, які забезпечать її реалізацію", — сказано в повідомленні.

За даними віцепрем'єра, дана стратегія буде концентруватися, перш за все, на потребах людей і територіальних громад, в яких вони живуть. Документ включатиме розвиток областей трьома шляхами: створення умов для залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій, фінансування розвитку за рахунок державного бюджету; фінансування за рахунок міжнародних донорів і організацій.

Резніков пояснив, що стратегія розвитку Донбасу буде орієнтована на створення комфортних умов для населення і збільшення робочих місць, а основою економічного зростання повинні стати місцеві громади.

"Економічний розвиток Донбасу неможливий без розвитку громад, які знаходяться безпосередньо на лінії зіткнення з тимчасово непідконтрольними уряду територіями", — заявив віцепрем'єр.

    Реклама на dsnews.ua