• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Стало відомо, хто буде керувати "трубою Медведчука"

Переможцем в конкурсі на управління так званою "трубою Медведчука" (ділянкою нафтопродуктопроводу "Самара — Західний напрямок") — визнана компанія "Укртранснафта"

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті АРМА (Агентства з розшуку та менеджменту активів), передає "ДС".

Повідомляється, що за підсумками розгляду пропозицій учасників конкурсу з відбору керуючого ділянкою нафтопродуктопроводу тендерний комітет АРМА з управління активами прийняв рішення про обрання переможцем компанію "Укртранснафта".

"Переможець повністю відповідав встановленим критеріям відбору та запропонував найбільш вигідні економічні умови", — уточнили в агентстві.

Свій вибір в АРМА обґрунтували наявністю у "Укртранснафти" великий матеріально-технічної бази і кількості кваліфікованих фахівців. На наступному етапі агентство проведе оцінку активів і укладе з переможцем договір на управління трубопроводом.

Нагадаємо, 19 лютого Рада нацбезпеки і оборони України доручила повернути в держвласність частину нафтопродуктопроводу Самара-Західний напрямок, яку в 2017 році присвоїло оточення політика Віктора Медведчука. Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО.

Пізніше НАК "Нафтогаз України" дав згоду на те, щоб його дочірня компанія "Укртранснафта" прийняла на тимчасове відповідальне зберігання арештоване майно ТОВ "ПрикарпатЗахідТранс".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua