• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Стало відомо, скільки дітей загинули в результаті російської агресії проти України

З початку збройного конфлікту на Донбасі загинули 34 дитини. Ще близько 100 дітей отримали поранення, 18 з них — інвалідність

Гюндуз Мамедов
Гюндуз Мамедов
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю "Цензор.Нет" повідомив заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов, передає "ДС".

"У Луганській і Донецькій областях на цей час встановлена загибель 34 дітей, поранених — близько 100. Інвалідність отримали 18", — повідомив Мамедов.

За його словами, зараз понад 33 тисячі мають статус "Діти війни". Цей статус дає потерпілому можливість безкоштовного харчування в школі.

"Насправді, діти війни — це дуже трагічна і болюча проблема, яку ми вивчаємо в рамках нашої координації з правоохоронними органами. На лінії зіткнення проживають близько 37 тисяч дітей. Вже зараз потрібно думати, як вони будуть інтегровані в мирне життя", — зазначив заступник генпрокурора.

Мамедов заявив, що відповіді на ці питання міг би дати інструмент перехідного правосуддя. Його проект Концепції знаходиться на розгляді в офісі президента.

Нагадаємо, на початку квітня на Донбасі загинула дитина. Російські ЗМІ почали поширювати фейкові новини про те, що 5-річний хлопчик загинув в результаті обстрілу українськими військовими. Однак пізніше Організація з безпеки і співробітництва в Європі зʼясувала, що причиною смерті дитини стала граната, яку активував її батько.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua