• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Стало відомо, коли розглянуть призначення Вітренка міністром

Реклама на dsnews.ua

Питання призначення Юрія Вітренка міністром енергетики буде розглянуто у Верховній Раді на поточному тижні

Про це розповів народний депутат, заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Голосування за пана Вітренка може бути або в середу, або в четвер, або в пʼятницю. Завтра (26 січня) точно не може бути, оскільки нам потрібно сформувати за нього ще необхідну кількість голосів (усередині фракції)", — сказав Корнієнко.

Він також зазначив, що кандидатуру Вітренка підтримав і президент Володимир Зеленський.

Корнієнко припустив, що на цей раз у Вітренка буде більше підтримки з боку фракції, оскільки він "за цей час провів певну роботу".

Крім того, політик уточнив, що спілкування з Вітренком тривало близько півтори години, тому фракція не розглядала законопроєкти. За словами першого заступника голови фракції, можливо, це станеться або 26 січня, або вже в робочому режимі.

"Колеги задавали питання і поточні, щодо ситуації з тарифами, і стратегічні: як пан Вітренко бачить подальшу долю енергетики країни, реформування галузі", — додав політик.

Як повідомляла "ДС", 17 грудня Верховна Рада не змогла призначити Юрія Вітренка міністром енергетики. За постанову про його призначення проголосували лише 186 нардепів при 226 мінімально необхідних.

21 грудня Юрій Вітренко призначений в.о. міністра енергетики.

Президент Володимир Зеленський на засіданні фракції "Слуга народу" переконував нардепів проголосувати за призначення Юрія Вітренка міністром енергетики.

    Реклама на dsnews.ua