• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У КВУ розповіли, як нардепи відвідували засідання Ради

Реклама на dsnews.ua

Найвищі показники відвідування пленарних засідань Верховної Ради у перший рік роботи показали депутати фракції "Слуга Народу" та "Європейської солідарності"

Такі дані оприлюднив Комітет виборців України на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

Зокрема, в середньому пленарні засідання відвідували 78% депутатів монобільшості та 75% депутатів ЄС. 

Дещо нижчі показники в депутатів "Голосу". В середньому на засіданнях були зареєстровані 72% депутатів фракції. 

Ще нижчі показники в нардепів "Опозиційної платформи За життя" та ВО "Батьківщина" — в середньому пленарні засідання відвідували 62% депутатів ОПЗЖ та 61% депутатів "Батьківщини". 

Як зауважив голова КВУ Олексій Кошель, в цілому за перший рік роботи (29 серпня 2019 – 29 серпня 2020 рр. — ред.) парламенту IX скликання жодна фракція не показала показники відвідуваності вище 80%.

"Існує широко розрекламована теза про те, що депутати цього скликання частіше відвідують пленарні засідання, аніж їх попередники. Однак цифри вказують, що така оцінка не завжди відповідає дійсності. До прикладу, за перший рік роботи ВР IX скликання жодна фракція не має показників відвідуваності вище 80%", — уточнив він.

Водночас Кошель додав, що у ВР VIII скликання відразу кілька фракцій демонстрували такі результати. Зокрема, у 2017 році за даними КВУ середні показники відвідування були такими: Народний Фронт – 84%, БПП – 83%, Радикальна партія Олега Ляшка – 80%, що є вищим показниками, аніж у депутатів монобільшості та інших фракцій Ради. 

Як зазначає Комітет, всього у перший рік роботи Ради IX скликання було проведено 117 пленарних засідань.

    Реклама на dsnews.ua