• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Старі танки і алкоголіки: британський полковник сказав, чому Путін не впевнений у перемозі в Україні

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін не здійснить повномасштабне вторгнення в Україну, тому що не впевнений у можливостях своєї армії і усвідомлює можливості Збройних Сил України

Про це сказав полковник британської армії у відставці, колишній радник міністра оборони України Ґлен Ґрант в ефірі телеканалу "Еспрессо", передає "ДС".

"Усі велики, масштабні навчання в Росії є підготовкою до можливих масштабних дій в Україні. Велике питання — коли Путін відчує, що настав той час і що всі зірки зійшлися. Я думаю, він переймається, що це не матиме успіху. І це одна з причин, чому він не йде на завоювання", — сказав експерт.

Як зазначив Ґрант, є велика різниця між відправкою в Україну 150-200 "зелених чоловічків" зі спецназу і використання всієї армії.

"Його армія не в найкращому стані. У нього багато старих танків та автомашин, багато людей, які, чесно кажучи, є алкоголіками. Система керівництва армією також не в порядку. Вона гірша у багатьох випадках, ніж в українській армії. Я не думаю, що багато російських солдатів будуть готові померти. І я думаю, в Кремлі це знають. Шойгу це знає. Спеціальні сили — це одне, вони кваліфіковані й оплачувані, а ось пересічні солдати — це інше. Тож для росіян перехід через ваш кордон саме з такими солдатами є великим ризиком. Для них це дуже великий ризик і вони знають, що українська армія буде воювати. Зараз навіть не важливо наскільки ваша армія краща, але вона точно битиметься… і Путін це знає ", — пояснив Ґрант.

Він також додав, що в даний час Путін "зайнятий Білоруссю".

"Думаю, зараз він не може собі дозволити мати дві проблеми одночасно", — вважає полковник.

Як повідомляла "ДС", начальник Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Корнійчук сумнівається в підготовці бойовиків до широкомасштабного наступу на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua