• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Стефанчук допустив дистанційне голосування народних обранців

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук знову заговорив про можливість дистанційного голосування народних депутатів України

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Апарату ВРУ, повідомляє "ДС".

Так, під час зустрічі з учасниками програми USAID "Рада: наступне покоління" він зазначив, що варто попрацювати над впровадженням брендингової стратегії парламенту України та оновленням інструментів електронного парламенту, включаючи можливість дистанційного голосування парламенту.

"Одне з найважливіших питань — створення потужного дослідно-аналітичного центру на кшталт "Дослідницької служби Бібліотеки Конгресу США", що сприятиме, зокрема, професійній підготовці законопроєктів", — сказав він.

За його словами, дуже важливим є формування загальних правил гри на законодавчому полі та прийняття закону "Про парламентську службу".

"У парламенті України зареєстровано фундаментальний та системний законопроект, якого Україна чекала понад 30 років. Це проект закону "Про правотворчу діяльність", яким пропонується вдосконалити законодавчу базу щодо правотворчої діяльності, її планування та моніторинг результатів, механізми прийняття та застосування нормативно-правових актів", – додав він.

Стефанчук також вважає, що потребує оновлення вебсайт парламенту України – удосконалення його змістової та зовнішньої складової. За його словами, важливим завданням є також покращення та стандартизація комунікації та координації між Верховною Радою та структурами виконавчої влади.

Як повідомляла "ДС", на початку березня в Раді встановили сенсорні кнопки для запобігання неперсональному голосуванню.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua