• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Стефанчук про військову агресію РФ: Не виключаємо нової кризи цієї зими

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук не виключає, що накопичення російських військ біля державного кордону з Україною триватиме і вийде на пік в кінці січня 2022 року

Стефанчук про військову агресію РФ;
Стефанчук про військову агресію РФ;
Реклама на dsnews.ua

Про це голова ВР заявив під час ХІ засідання Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму і Сенату Республіки Польща та Сейму Литовської Республіки, передає "ДС" з посиланням на "УНІАН".

"Не виключаємо, що накопичення російських військ на певному віддалені від державного кордону з Україною триватиме і вийде на пік в кінці січня 2022 року. Не виключаємо новий етап кризи внаслідок можливої військової агресії цієї зими", — сказав Стефанчук.

Український політик додав, що зазначені дії супроводжуються агресивними заявами з боку представників російського керівництва, нагнітанням ультранаціоналістичної, шовіністичної, а також антиукраїнської та антизахідної істерії в російських ЗМІ.

Стефанчук наголосив, що на Україну тиснуть "з метою дестабілізації ситуації та примушення нашої держави до зміни стратегічного зовнішньополітичного курсу Україні, імплементації російської інтерпретації мінських домовленостей, а також задля підваження основ незалежності України та її підпорядкування неоімперіалістичним ревізіоністським планам Москви".

Як писала "ДС", Міністр оборони Олексій Резніков припустив, що чисельність російських військових біля кордонів України скоро може зрости до 175 тис.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua