• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Стефанчук заінтригував невиразною відповіддю про фінансування "опитування Зеленського"

Реклама на dsnews.ua

Ініційоване президентом Володимиром Зеленським т.з. "загальнонаціональне опитування" проводитиметься не кошти державного бюджету. Витрати на нього зможе пояснити сам глава держави

Про це заявив перший віцеспікер Верховної Ради, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук, інформує "ДС".

"Це питання не з державного бюджету, хто це буде оплачувати. Я думаю, у вас буде можливість задати це саме питання, коли президент буде у парламенті. Це прерогатива президента України. Я не можу зараз сказати чиїм коштом це буде", — відповів Стефанчук на запитання про джерело фінансування опитування.

Він також запевнив, що і спосіб проведення "опитування Зеленського", і, відповідно, спосіб фінансування будуть реалізовані "відповідно до закону". Більш того, Стефанчук не виключив, що президент сам заплатить за опитування.

"Це можливий варіант", — заявив перший віцеспікер ВР в ефірі програми "Право на владу".

Раніше стало відомо, що організатори "опитування Зеленського" мають намір надрукувати 5 млн анкет і залучити волонтерів. Також повідомлялося, що захід у формі екзит-полу має бути профінансований за приватні кошти. Втім, хто саме виділить ці гроші, наразі невідомо.

Як писала "ДС", 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст не було озвучено одразу. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент вже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя".

    Реклама на dsnews.ua