• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Стефанчук закликав змінити Цивільний кодекс

Реклама на dsnews.ua

Цивільний кодекс, який був прийнятий в 2003 році, нужнается в оновленні

Про це написав у своєму Facebook перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук, передає "ДС".

За його словами, нові правові механізми та договірні конструкції, цифрові технології, зростання рівня біологічної небезпеки змушує весь світ модернізувати своє цивільне законодавство.

"Задля цього провідні науковці світу напрацьовують нові підходи, що віднаходять своє місце у PECL, DCFR, PETL, GDPR та низці інших фундаментальних варіантів оновлення цивільного законодавства. Суттєво на розвиток цивільного законодавства впливає і практика ЄСПЛ. А якщо до цього ще додати те, що в понад 150 змінах, внесених до Цивільного кодексу України, заховано грандіозну кількість лобістських норм, то тільки їх вичищення – це справа честі. Тому оновлення цивільного законодавства – це не питання. Це вимога часу", — зазначив Стефанчук.

"Наша Робоча група зацікавлена, щоб усі фахівці з питань цивільно-правового законодавства долучалися до широкого обговорення проєкту Концепції. Адже це справа всіх і кожного. Тому ми будемо забезпечувати якнайширше обговорення цих питань. І кожна цінна думка не буде втрачена", — зазначив він .

    Реклама на dsnews.ua