• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Стефанішина похвалилася успіхами у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС

Реклама на dsnews.ua

Віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина відзначила покращення показників виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

"Ми достатньо впевнено виходимо на консультації з ЄС, бо можемо потужно продемонструвати прогрес України у виконанні Угоди про асоціацію. Тому вимагаємо і від ЄС взаємності у визнанні наших стандартів, законодавства та інституцій", — заявила Ольга Стефанішина.

Вона зазначила, що суттєвий прогрес у виконанні Угоди про асоціацію також дає робота уряду з ухвалення підзаконних актів у сфері євроінтеграції та взаємодія з Верховною Радою щодо схвалення відповідних законів.

"На щотижневій основі уряд ухвалює акти, які передбачені планом заходів з виконання Угоди про асоціацію. Це, а також імплементація законодавства, яке ухвалено Верховною Радою, дозволило суттєво підвищити динаміку виконання угоди та "підтягнути" виконання завдань навіть за 2014-2019 роки. В середньому ми на 20-30% збільшили виконання Угоди про асоціацію за різні роки", — розповіла віцепремʼєрка. 

Стефанішина також додала, що український бізнес очікує на розширення доступу на ринки ЄС завдяки укладанню "промислового безвізу" з ЄС і скасуванню технічних бар’єрів у торгівлі. Такий запит надійшов від більш ніж 50 асоціацій, а також понад 2 000 підприємств з якими уряд проводив консультації впродовж двох місяців.

"На Саміті Україна-ЄС і на Раді Асоціації ми будемо ініціювати відповідні рішення щодо оновлення Угоди про асоціацію та доступу на ринки Європейського Союзу", — резюмувала Стефанішина.

Як писала "ДС", саміт Україна ЄС запланований на 6 жовтня .

    Реклама на dsnews.ua