• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Стефанишина замінила Пристайка на посаді голови Комісії євроатлантичної інтеграції

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким призначив Ольгу Стефанишину головою Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції. При цьому глава держави звільнив Вадима Пристайка з посади голови Комісії

Відповідний указ був оприлюднений на сайті Офісу президента, передає "ДС".

"Призначити головою Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України Стефанишину Ольгу Віталіївну — віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, звільнивши від виконання цих обов'язків В. Пристайка", — йдеться в указі №370/2020.

Відзначимо, що Комісія є допоміжним органом при президенті. Серед основних завдань Комісії — сприяння узгодженому виконанню центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами, що входять в національну систему координації євроатлантичної інтеграції України, заходів в рамках реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в НАТО, підвищення ефективності виконання пріоритетних завдань по досягненню критеріїв, необхідних для членства в НАТО.

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина заявила, що Україна обов'язково стане членом ЄС.

    Реклама на dsnews.ua