• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Стефанішина заявила, що питання Донбасу відтепер будуть обговорюватися за участю США

Сполучені Штати Америки будуть брати участь у врегулюванні конфлікту на Донбасі та поверненні окупованого Росією Криму. Україна очікує низки візитів, які відбудуться у найближчі місяці

Ольга Стефанішина
Ольга Стефанішина / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявила віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, передає "ДС".

"Я не можу розкривати деталі пропозицій. Але я можу підтвердити, що США бачать свою ключову роль в урегулюванні конфлікту на Донбасі та поверненні Криму. Ми сподіваємося, що вже найближчі місяці відбудуться низка візитів, буде дискусія на рівні міністрів закордонних справ, радників з безпекових питань", — заявила Стефанішина.

За словами віцепремʼєр-міністра, сьогодні Штати розуміють свою роль в урегулюванні конфлікту на Донбасі та поверненні Криму й братимуть участь в порушенні цих питань не лише у нормандському форматі, але й в більш широких форматах.

"США вже матеріалізують своє бачення їхньої ролі в урегулюванні конфлікту, але з сьогоднішнього дня будуть обговорюватися не лише у нормандському форматі, але і в більш ширшому форматі, включаючи Сполучені Штати", — відзначила Стефанішина.

Нагадаємо, віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина вважає, що Україні потрібен референдум щодо вступу в НАТО, тому що це буде контраргументом для західних партнерів про те, що суспільство й політики не розділені в цій меті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua