• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Степанов анонсував зміну компанії, яка займатиметься закупкою вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов відреагував на заяви керівництва ДП "Медичні закупівлі України" про зупинку їхньої роботи

З відповідною заявою він виступив сьогодні, 6 січня, під час брифінгу, інформує "ДС".

За його словами, "МОЗ не може ставити під ризик забезпечення українців COVID-вакцинами", тому відомство змінить компанію, яка виконуватиме технічну функцію щодо закупівлі вакцин.

"Найближчим часом ми змінимо компанію, яка буде виконувати технічну функцію щодо закупівлі вакцин. Тому що ми не можемо ставити під ризик забезпечення вакцинами України, бо комусь хочеться писати дописи в соцмережах і отримувати якусь хвилинку слави", – заявив Степанов.

Заяви про зупинку роботи ДП "Медзакупівлі" він назвав фейковими. "Підприємство працює у штатному режимі", – підкреслив міністр.

Як писала "ДС", 5 січня Державне підприємство "Медичні закупівлі України" заявило про блокування його діяльності з боку Міністерства охорони здоров’я. Там зауважили, що від початку 2021 року ДП не має фінансування для здійснення своєї операційної діяльності, оскільки МОЗ нібито не затвердило Тимчасовий план використання бюджетних коштів на 2021 рік.

    Реклама на dsnews.ua