• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Степанов через Дубай полетів в Індію за вакцинами від коронавірусу

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вилетів в Індію, щоб проконтролювали відправку партії вакцин від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Український міністр летітиме з Києва до Пуне через Дубай та Делі – у кінцевій точці має бути за 17 годин, інформує "ДС".

"Готуємося до перемовин з найбільшим виробником вакцин у світі — Serum Institute of India. На жаль, пандемія буде світовою проблемою кількох наступних років. Розуміємо, що контрактувати додаткові обсяги необхідно вже зараз. Тому основна задача – до вже законтрактованих 12 млн доз, досягти прямих домовленостей на поставку додаткових об’ємів вакцин Oxford/AstraZeneca та NovaVax в 2021-2022 році безпосередньо з виробником. Відправку першої партії проконтролюю на місці. Важливість вантажу зобов’язує", — написав Степанов у себе в Facebook.

Як відомо, Serum Institute of India за контрактом має поставити в Україну вакцину AstraZeneca. Очікується, що мінімум 500 тис. доз вакцини AstraZeneca прибуде в Україну в поточному місяці. Загалом Україна домовлялася про поставки вакцин від компаній Pfizer, Sinovac, AstraZeneca та Novavaх.

Нагадаємо, вакцинація проти коронавірусу в Україні мала початись 15 лютого. Проте 14 лютого виявилось, що поставки вакцин, за словами міністра охорони здоровʼя Максима Степанова, "трішечки затримуються".

Станом на ранок 18 лютого в Україні було зафіксовано 6 237 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 1951 випадок більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 163 особи, за добу одужало 5 225 пацієнтів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua