• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Степанов допустив закупівлю російської вакцини від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Україна може закупити вакцину від коронавірусу російського виробництва в разі, якщо вона пройде сертифікацію Всесвітньої організації охорони здоров'я

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов в ефірі NewsOne, передає "ДС".

"У нас є відповідна заява від росіян, що вони зробили вакцину, але ніяких підтверджень від міжнародних організацій щодо дієвості цієї вакцини, що вона пройшла всі стадії і вона безпечна, в Міністерстві охорони здоровʼя немає", — заявив він.

За словами Степанова, якщо російська вакцина пройде всі стадії випробувань і буде доведена її безпека, то МОЗ розглядатиме можливість її закупівлі.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна має намір дочекатися європейської вакцини від коронавірусу, незважаючи на заяву президента РФ Володимира Путіна про готовність надати Києву російську.

В Офісі президента заявили, що Україна може отримати вакцину від COVID-19 трьома шляхами : через механізм COVAX, завдяки виробництву відповідних препаратів на своїх потужностях, якщо країни Євросоюзу будуть продавати їй свої надлишки отриманих вакцин.

Відомий кардіохірург Борис Тодуров заявив, що російська вакцина від коронавірусу вже надходить в Україну і деякі вже зробили щеплення, незважаючи на відсутність повного циклу випробувань і сертифікації.

    Реклама на dsnews.ua