• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Степанов поділився міркуваннями з приводу того, чому медики відмовляються від COVID-вакцинації

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, що багато медиків відмовляються вакцинуватися від COVID-19, тому що вони вже перенесли цю хворобу і зараз мають сформований імунітет, що діятиме приблизно пів року

Вакцинація
Вакцинація
Реклама на dsnews.ua

Про це Степанов повідомив журналістам поблизу Олександрівської клінічної лікарні у Києві, де він отримав щеплення від коронавірусу, передає "ДС" із посиланням на УНІАН.

"Коли говорять, що багато медиків відмовляються (від вакцинації від коронавірусу, — "ДС"), то не говорять, що у нас багато медиків перехворіли на COVID-19 і є велика кількість медичних працівників, які хочуть вакцинуватись, коли пройде 6 місяців після хвороби. Тут дуже важлива ця річ", — заявив він.

Водночас Степанов зазначив, що в згідно з рекомендаціями МОЗ, людина за бажанням може робити щеплення від коронавірусу відразу після хвороби, але за світовою практикою – бажано робити щеплення через 6 місяців після перенесеного COVID-19.

"Повторне захворювання (на COVID-19, — "ДС") в країні ми фіксуємо у період від 3 до 6 місяців, залежно від людини", — повідомив він.

Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов вакцинувався від коронавірусної хвороби препаратом індійського виробництва CoviShield. На черзі — президент Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua