• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Степанов повідомив про терміни безплатної вакцинації від коронавірусу

Міністерство охорони здоровʼя України розраховує забезпечити доступ до вакцини від коронавірусу для всіх громадян до кінця 2021 року

Максим Степанов
Максим Степанов
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав міністр охорони здоровʼя Максим Степанов, інформує "ДС".

"Ми хочемо забезпечити доступ до вакцин (ми говоримо саме про доступ до вакцин, оскільки у нас вакцинація добровільна), хочемо до кінця 2021 року для всіх громадян безкоштовний доступ, але в залежності від етапів. Зрозуміло, що перші чотири етапи — це громадяни, які входять в різні групи ризику, або за професійною ознакою, або за віком, або ті, які мають супутні захворювання", — сказав Степанов у програмі "Свобода слова".

Як писала "ДС", в межах глобальної ініціативи COVAX Україна отримає в середині лютого 117 тисяч доз вакцини BioNTech/Pfizer. Також в лютому очікується постачання вакцини компанії AstraZeneca. МОЗ розраховує, що буде поставлено близько 1 мільйона доз цієї вакцини. Згідно з планом вакцинації, який оприлюднив Кабінет міністрів, на першому етапі, в лютому-квітні, буде провакциновано 367 тисяч медичних працівників, працівників лікарень, що лікують хворих на COVID-19, військових із зони Операції об’єднаних сил.

    Реклама на dsnews.ua