• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Степанов провів зустріч з послами G7: про що говорили

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в п'ятницю, 26 лютого, провів робочу зустріч з послами країн "Великої сімки", в ході якої обговорювалися питання вакцинації українців від коронавірусу, спільної протидії пандемії та плани реформування медичної галузі в Україні

Максим Степанов на зустрічі з послами G7
Максим Степанов на зустрічі з послами G7
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Степанова в Facebook, передає "ДС".

"Обговорили кілька ключових питань, зокрема: стратегію МОЗ у боротьбі з COVID-19, програму вакцинації українців, кампанію з популяризації вакцинації і подальші плани з реформування медичної галузі загалом", — повідомив Степанов.

Він підкреслив, що посли країн G7 визнали, що український досвід "адаптивного карантину" може виявитися корисним і для деяких країн ЄС.

Крім того, чиновник зазначив, що "технічно, ресурсно й організаційно МОЗ і країна готові до тотальної вакцинації, зокрема і вакцинами з високими вимогами до температурного зберігання".

"Ми запланували 5 основних етапів вакцинації і плануємо завершити основні заходи до осені цього року", — підкреслив міністр.

Під час зустрічі її учасники також обговорили стратегію популяризації вакцинації і "звірили" позиції за т.зв. "Паспортами вакцинації".

"Розумію, що так чи інакше ми на рівні цивілізованих країн маємо прийняти єдині правила. Однак переконаний, що вони не можуть і не повинні стати інструментом інституційної сегрегації або призводити до порушення ключових прав і свобод людини", — резюмував Степанов.

⚡️Провів робочу зустріч з послами G7 в УкраїніОбговорили кілька ключових питань, зокрема: стратегію МОЗ по боротьбі з...

Posted by Максим Степанов on Friday, February 26, 2021

Як повідомляла "ДС", 25 лютого у всіх регіонах України стартувала вакцинація від коронавірусу. Станом на 25 лютого в Україні 1179 осіб зробили щеплення від коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua