• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Степанов зробив важливу заяву щодо "ковідних" сертифікатів

Підробка "ковідних" сертифікатів, які незабаром можуть запустити в Україні, буде майже неможлива, позаяк дані в них будуть братися з центральної бази

Максим Степанов
Максим Степанов
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив міністр охорони здоровʼя України Максим Степанов, передає "ДС".

Повідомляється, що сертифікати, які видаватимуть в Україні, постараються зробити сумісними не тільки з тими, які будуть видавати в країнах Євросоюзу, а й в інших державах.

"Усі дані будуть повністю захищені. Це дані з нашої центральної бази даних, які ми будемо вивантажувати в залежності від побажань того чи іншого громадянина. (…) Вони повністю захищені, тому що все це буде міститися в електронному вигляді. Якщо треба буде роздрукувати, згенерується QR-код, в якому будуть зашифровані всі ці дані", — заявив міністр.

На уточнююче запитання ведучої, чи можна буде підробити такі сертифікати, Степанов відповів: "Підробити — ні. Те, в чому нас переконують фахівці, — що це буде майже неможливо".

"Напевно, підробити QR-код можливо, але наслідки цієї підробки … Тому що воно буде повністю стикуватися з нашою центральною базою даних і буде обмін цими даними, в тому числі з європейськими нашими колегами", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", країни Великої двадцятки підтримали введення паспортів вакцинації від COVID-19 для туристів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua