• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Степанов звалив проблеми з початком вакцинації від коронавірусу на бюрократів і логістику

Почати в Україні вакцинацію від коронавірусу з 15 лютого завадили технічні складності з логістикою, а також бюрократичні проблеми

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 16 лютого, інформує "ДС".

"Виникли технічні проблеми логістичного абсолютно характеру. Я думаю, що вони будуть вирішені буквально за кілька днів. Відразу після брифінгу у мене чергові переговори з виробником саме щодо цих технічних питань доставки вакцини в Україну ... Що стосується COVAX, то виникли певні бюрократичні загальні труднощі, що не залежать від України", — заявив Степанов.

Міністр вважає, що вакцинація все ж буде розпочато найближчими днями.

"Я думаю, що на цьому тижні ми вже зробимо перше щеплення від коронавірусної хвороби — і це перша щеплення буде зроблено нашим медичним працівникам", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", раніше Максим Степанов заявив, що перша партія вакцини від коронавірусу надійде в Україну 16-17 лютого. Перед цим він повідомляв, що вакцинація від коронавірусу в Україні почнеться 15 лютого.

10 лютого Національне антикорупційне бюро повідомило, що відкрило кримінальне провадження щодо закупівлі вакцин від коронавірусу. На сайті Ради громадського контролю було оприлюднене прохання до НАБУ перевірити, чи не було зловживань при закупівлі вакцини компанії Sinovac Biotech за $ 17,85 за дозу за допомогою приватної фірми-посередника. Справа кваліфікували як зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України). Водночас Максим Степанов підкреслив, що уряд проводить прозору політику із закупівлі вакцин від коронавируса.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua