• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Країни Люблінського трикутника підписали декларацію щодо підтримки членства України в НАТО і ЄС

Міністри закордонних справ країн Люблінського трикутника — України, Литви та Польщі — підписали три спільні документи, зокрема щодо підтримки членства України в ЄС і НАТО

Міністри закордонних справ країн Люблінського трикутника підписали три спільні документи
Міністри закордонних справ країн Люблінського трикутника підписали три спільні документи / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час прямого включення з Литви, передає "ДС" по посиланням на "Європейську правду".

"Перший документ — це декларація про спільну історичну спадщину і загальні цінності. У ньому ми констатуємо те, що об'єднує наші країни не тільки в минулому, але і майбутньому. В майбутньому це, безумовно, єдина Європа. І Литва, і Польща в цій декларації підтверджують, що докладатимуть усіх зусиль, аби Україна стала членом НАТО і ЄС, підтримують Кримську платформу, засуджують російську агресію проти нашої держави", — сказав Кулеба.

Другий документ — "дорожня карта" розвитку Люблінського трикутника, яка включає різні питання, від економіки до протидії гібридним загрозам.

Третій документ — план заходів з протидії дезінформації.

"Три наші країни мають унікальний досвід у протидії російській дезінформації. Україна має безцінний досвід того, як працює російська дезінформація і як їй протидіяти. Три країни об'єднають зусилля не тільки для того, щоб спільно боротися проти дезінформації, але й щоб інші країни могли користуватися нашим досвідом", — сказав міністр.

Як писала "ДС", Люблінський трикутник вимагає плану дій щодо наближення деокупації Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua