• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Стрілянина у потязі: військовослужбовців Держспецзв'язку звільнили

За фактом стрілянини у потязі Костянтинівка-Київ розпочато службове розслідування, а військовослужбовці Головного управління урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку звільнені зі своїх посад

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Держспецзвʼязку, передає "ДС".

Поліція затримала дипломатичного кур’єра Відділу дипломатичних кур’єрів ГУУФЗ Держспецзв’язку та старшого офіцера фельдзв’язку з особливих доручень 1 відділу Управління фельд’єгерської служби ГУУФЗ Держспецзв’язку, під час виконання міжміського залізничного фельд’єгерського маршруту Київ – Краматорськ — Київ.

Затримання відбувалося на станції Красноград Харківської області, військовослужбовці зараз перебувають у райвідділку поліції міста. Для встановлення обставин туди виїхало керівництво служби.

"Наказом від 6 квітня зазначених військовослужбовців звільнено з посад шляхом зарахування у розпорядження. Щодо цього факту проводиться службове розслідування", — йдеться в повідомленні.

⚡️⚡️ Заява щодо стрілянини у поїзді військовослужбовцями Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку...

Posted by Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України on Tuesday, April 6, 2021

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військовослужбовці влаштували стрілянину у потязі Костянтинівка-Київ. Пізніше на сайті Нацполіції зʼявилося уточнення, що стрілянину влаштували "двоє працівників фельдʼєгерської служби Держспецзвʼязку, які прямували до Києва".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua