• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Будівництво в Криму: Україна "вдарить" санкціями по австрійській компанії

Україна почала процедуру введення санкцій відносно австрійського архітектурного бюро "Coop Himmelb (l) au" та його керівництва за участь в проєктуванні оперного театру в Севастополі

Концепція Театру опери та балету в окупованому Росією Севастополі, Крим
Концепція Театру опери та балету в окупованому Росією Севастополі, Крим
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ у відповідь на запит Радіо Свобода, передає "ДС".

"У зв'язку з участю австрійського архітектурного бюро "Coop Himmelb (l) au" в проєкті з побудови оперного театру в окупованому Росією Севастополі Україна почала внутрішньодержавні процедури кримінального переслідування австрійського архітектурного бюро", — йдеться у відповіді на запит.

У МЗС зазначили, що Україна також почала введення санкцій проти компанії і її керівництва за "співпрацю з російською окупаційною адміністрацією і пособництво в спробі легітимізації Росією анексії Криму".

Нагадаємо, австрійський архітектор Вольф Прікс в інтерв'ю виданню Süddeutsche Zeitung повідомив, що архітектурне бюро Coop Himmelb (l) au бере участь у будівництві оперного театру в Севастополі. Посол України в Австрії Олександр Щерба зазначив, що Київ у зв'язку з цим розглядає питання введення санкцій відносно бюро.

На початку грудня 2020 року прокуратурою АР Крим та Севастополя було відкрито кримінальне провадження за фактом порушення представниками австрійського архітектурного бюро "Coop Himmelb (l) au" порядку в'їзду до Криму.

Прокуратура Відня не стала відкривати кримінальне провадження проти архітектурного бюро Coop Himmelb (l) au за його участь в проєктах по будівництву оперного театру в окупованому Росією Севастополі внаслідок відсутності підозри в скоєнні злочину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua