• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Суд залишив обвинуваченого у вбивстві Шеремета Антоненка під вартою

Реклама на dsnews.ua

Шевченківський райсуд Києва залишив без задоволення клопотання захисту обвинуваченого у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка щодо зміни йому запобіжного заходу

Про це йдеться у повідомленні "Укрінформа", передає "ДС".

«Суд ухвалив: клопотання захисників залишити без задоволення. Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає», — сказала головуюча суддя Оксана Голуб.

Адвокат Дмитро Круговий попросив під час своєї промови суд відпустити Антоненка під особисте зобов’язання.

Круговий зазначив, що стан здоров’я пана Антоненка погіршився в умовах СІЗО. Він окремо зазначив, що Антоненка оглядав судинний хірург.

Окремо захисник підкреслив, що дружина Антоненка захворіла і її діагноз наразі невідомий, а дітям Антоненків наразі немає з ким перебувати.

«Він (Антоненко – ред.) так само може бути вдома, може отримувати медичну допомогу, займатися сімейними справами – і виконувати будь-які обов’язки, які на нього може покласти суд своїм рішенням. Він — публічна особа, він не має можливості переховуватися, зокрема, в Україні, бо, серед іншого, про нього знає велика кількість людей», — поінформував зі свого боку інший адвокат Антоненка Станіслав Кулик.

Після виходу з нарадчої кімнати суд залишив це клопотання захисту без задоволення.

Голуб оголосила, що розгляд справи відкладається до 2 лютого на 14:00, і на тому засіданні має розпочатися дослідження матеріалів справи.

Як повідомлялося, 21 жовтня головуюча суддя у справі Оксана Голуб поінформувала, що на 2021 рік, як попередньо було заплановано, засідання у цій справі у перші два місяці будуть проводитися кожного вівторка, починаючи з 12 січня, о 14:00.

Як повідомляла "ДС", колишній білоруський спецназівець Ігор Макар дав свідчення українському слідству у справі про вбивство Шеремета.

Міністерство закордонних справ Білорусі відреагувало на заяви про "білоруський слід» у справі про вбивство Павла Шеремета, заявивши, що володіє аудіозаписом, який спростовує слова колишнього білоруського офіцера Ігоря Макара.

Підозрюваний у вбивстві Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко перед початком судового засідання заявив, що остання інформація про підготовку замаху на журналіста в Білорусі спростовує всі версії його причетності до злочину.

    Реклама на dsnews.ua