• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Суд відмовився заарештувати майно Ющенко

Реклама на dsnews.ua
Апеляційний суд Києва відмовив ГПУ в задоволенні клопотання про арешт майна екс-президента Віктора Ющенка, таким чином підтримавши рішення Печерського райсуду столиці

Про це Ющенко повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Київський апеляційний суд відмовив прокурорам Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури у задоволенні апеляційної скарги на рішення Печерського райсуду столиці від 9 липня, яким було відмовлено у задоволенні клопотання ГПУ про накладення арешту на майно Віктора Ющенка", - йдеться у його дописі.

За словами Ющенка, відповідне рішення суд прийняв у понеділок, 2 вересня. Представники ГПУ, як зазначив екс-президент, оскаржували в апеляційній інстанції рішення слідчого судді Печерського суду В'ячеслава Підпалого. При цьому паралельно подали ще одне аналогічне клопотання до суду першої інстанції про накладення арешту на майно Ющенка, в задоволенні їм також було відмовлено вже іншим суддею.

В замітці мовиться, що в кінці вересня Київський апеляційний суд повинен розглянути ще одну скаргу ГПУ, тепер вже на інше рішення Печерського суду, яким відмовлено у клопотанні про накладення арешту на майно Ющенко.

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва вдруге відмовив у клопотанні ГПУ про арешт майна Ющенка.

Після чого слідчі Генеральної прокуратури подали скаргу до Вищої Ради правосуддя з-за дій суддів Печерського райсуду.

    Реклама на dsnews.ua