• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Суд скасував постанову ЦВК про неможливість провести місцеві вибори в 18 ОТГ Донбасу, — "Опора"

Шостий апеляційний адміністративний суд у вівторок, 11 травня, визнав протиправною та скасував постанову ЦВК про неможливість проведення перших виборів депутатів окремих сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської областей та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року

Реклама на dsnews.ua

Про це Опорі стало відомо від декількох не пов'язаних між собою джерел, передає "ДС".

"Так, Шостий апеляційний адміністративний суд розглядав справу №855/25/20 за позовом до Центральної виборчої комісії про скасування її постанови №161 від 8 серпня 2020 року. Третіми особами виступили Донецька і Луганська обласні державні між цивільними та військовими адміністрації", — сказано в повідомленні.

Відзначається, що повний текст рішення суду очікується через 5 днів.

Як повідомляла "ДС" 8 серпня 2020 року Центральна виборча комісія на підставі висновків Донецької і Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій встановила неможливість проведення перших місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в 10 територіальних громадах Донецької області і 8 громадах Луганської області.

ЦВК зазначила, що в разі можливості організації підготовки і проведення відповідно до Виборчого кодексу України місцевих виборів на окремих територіях зазначених областей в останню неділю березня 2021 року Комісія повинна прийняти рішення про призначення перших місцевих виборів 28 березня не пізніше 17 січня 2021 року.

16 січня 2021 ЦВК знову отримала висновки Донецької і Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій про загрозу безпеці виборців на території цих 18 громадах і встановила неможливість проведення там місцевих виборів 28 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua