• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ЦВК не призначила проведення перших місцевих виборів у ОРДЛО

Реклама на dsnews.ua

Центральна виборча комісія на засіданні в суботу, 8 серпня, призначила перші місцеві вибори на різних рівнях в 24 областях України. У той же час, Комісія визнала неможливою організацію підготовки виборчого процесу на території ОРДЛО

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ЦВК, передає "ДС".

Так, 25 жовтня відбудуться 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів. Повний перелік призначених перших виборів незабаром опублікують на сайті Центрвиборчкому.

У той же час Комісія отримала висновки Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій про можливість проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

"Комісія прийшла до висновку про неможливість проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської області", — заявили в ЦВК,

Перші місцеві вибори не пройдуть на території 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 громад Сєверодонецького і Щастянського районів Луганської області.

Крім того, ЦВК прийняла до відома, що на частині виборчих дільниць Новоайдарської селищної громади в Луганській області неможливо здійснювати організацію підготовки і проведення місцевих виборів.

Як повідомляла "ДС", 15 липня Верховна Рада України підтримала проект постанови №3809 про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року.

    Реклама на dsnews.ua