• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Суд зобов’язав Офіс Генпрокурора розпочати розслідування можливої державної зради Геруса, – Москаль

Реклама на dsnews.ua

Печерський районний суд Києва 10 липня своєю ухвалою зобов’язав Офіс Генерального прокурора розпочати досудове розслідування щодо можливої державної зради голови парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса (фракція "Слуга народу")

Таке рішення винесено за зверненням голови ГО «Народ України проти корупції» Геннадія Москаля, інформує "ДС" з посиланням на сайт Москаля.

Повідомлення про скоєння кримінального правопорушення Андрієм Герусом за ст. 111 Кримінального кодексу України («Державна зрада») Москаль зробив ще 8 травня. На його думку, Герус може бути "агентом впливу" Російської Федерації, що виконує вказівки представників країни-агресора задля знищення енергосистеми України, зокрема, і шляхом лобіювання постачання на український ринок дешевої електрики з РФ.

«В Офісі генпрокурора на момент подачі мною заяви в травні «не побачили ознак» державної зради в діях Геруса і відмовилися вносити дані в Єдиний реєстр досудових розслідувань та розпочинати досудове розслідування за вказаними нами фактами. В той же час Печерський суд виявився більш уважним до норм КПК і зобов’язав ОГПУ розпочати розслідування за фактами, що можуть свідчити про державну зраду пана Геруса. Триматиму громадськість в курсі", — пообіцяв Москаль.

    Реклама на dsnews.ua