• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Суддя ВАКС оскаржить рішення Вищої ради правосуддя

Реклама на dsnews.ua

Суддя Вищого антикорупційного суду Тимур Хамзін не згоден з прийнятим відносно себе рішенням дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя і заявив про намір оскаржити його

Про це йдеться в повідомленні пресслужби суду, передає "ДС".

Відзначається, що 13 січня 2021 року Третя дисциплінарна палата ВРП прийняла рішення про притягнення судді ВАКС Тимура Хамзіна до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у вигляді попередження. Підставою для відкриття дисциплінарного провадження стала скарга захисника в інтересах судді Окружного адміністративного суду Києва.

У ВАКС нагадали, що 30 червня минулого року слідчий суддя Хамзін надав дозвіл на проведення обшуку квартири, яка знаходиться у фактичному володінні судді ОАСК. На думку заявника, при розгляді клопотання про надання дозволу на обшук мала місце неналежна поведінка судді.

Хамзін висловив незгоду з позицією заявника скарги та надав дисциплінарній палаті свої пояснення. Однак її члени дійшли висновку про наявність в діях слідчого судді складу дисциплінарного проступку.

У зв'язку з цим найближчим часом Хамзін оскаржить це рішення в порядку, передбаченому законодавством, вказують в ВАКС.

Нагадаємо, раніше Вища рада правосуддя винесла попередження судді Вищого антикорупційного суду Тимуру Хамзіну за дозвіл детективам Національного антикорупційного бюро провести обшук у судді Окружного адміністративного суду Києва Володимира Калеберди.

    Реклама на dsnews.ua