• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Світовий банк виділив Україні 150 млн доларів на боротьбу з COVID-19

Світовий банк схвалив виділення Україні 150 мільйонів доларів. Кошти спрямовані на допомогу у боротьбі з коронавірусом, зокрема на закупівлю вакцин

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби банку, передає "ДС".

"Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила додаткове фінансування у розмірі 150 мільйонів доларів США для проекту "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні". Ці кошти допоможуть запобігати, виявляти та реагувати на загрози, спричинені пандемією COVID-19, а також зміцнити національну систему охорони здоров’я України", — йдеться в релізі.

Вказано, що 120 мільйонів доларів додаткового фінансування допоможуть уряду України закупити 16,5 мільйона доз вакцин, яких достатньо для вакцинації близько 20% населення.

Разом з тим зазначено, що закупівля також дасть можливість 10-ти мільйонам осіб із пріоритетних груп населення отримати повну вакцинацію проти COVID-19.

Решта 30 мільйонів доларів США будуть спрямовані на фінансування інших аспектів розгортання компанії із вакцинації: інформаційні технології, комунікація з громадськістю, посилення спроможності, а також закупівля обладнання для забезпечення холодового ланцюга та управління відходами.

Відзначимо, раніше для боротьби COVID-19 Світовий банк надав Україні 155 мільйонів доларів.

З початку пандемії Світовий банк загалом надав Україні 1,8 млрд доларів для бюджетної підтримки та інвестиційних проектів.

Нагадаємо, Всесвітній банк прогнозував зростання економіки України в 2021 року на рівні 3,8% після падіння в 2020 на 4% через пандемію коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua