• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Сироїд про рішення комітету з Новинському: Фарс і театр з поганими акторами

Реклама на dsnews.ua
Віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд прокоментувала засідання регламентного комітету з питання про позбавлення недоторканності нардепа від Оппоблока Вадима Новинського

Про це вона заявила в кулуарах парламенту, передає "ДС" з посиланням на "112 Україна".

"Зараз відбувається фарс, театр з дуже погано завченими ролями, непрофесійними, убогими, тому що, з одного боку, ми бачимо непідготовлену і непрофесійну прокуратуру, з іншого боку, ми бачимо людину, яка явно не на своєму місці", - зазначила Сироїд.

На її думку, більшість депутатів-членів комітету не є юристами і не розуміють процесуальних вимог.

"Як вони можуть перевірити законність і обґрунтованість подання, якщо вони не мають такої кваліфікації? У результаті з-за цього ми спостерігаємо такий фарс. У нас, крім того, генпрокурор без юридичної освіти, який є, на жаль, співучасником цього фарсу і театру. Це треба припинити", - зазначила віце-спікер ВР.

Як раніше повідомляла "ДС", сьогодні регламентний комітет Верховної Ради передав на розсуд спікеру парламенту Андрію Парубію подання про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського.

В ході засідання комітет вирішив, що не отримав достатньо доказів причетності нардепа Новинського до скоєння кримінальних злочинів, які йому інкримінують. У той же час Генпрокуратура запевнила, що збере докази його винності або невинності після надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності.

    Реклама на dsnews.ua