• USD 41.2
  • EUR 44.8
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Сирський на зустрічі поміркував, як зменшити втрати на фронті

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський переконаний, що якісна підготовка, ефективна медична допомога і технологічна перевага дозволять зменшити втрати під час бойових дій.

Олександр Сирський
Олександр Сирський / Генеральний штаб ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це головком ЗСУ розповів на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

Так, Сирський провів зустріч із командирами, відповідальними за підготовку бійців, представниками навчальних центрів, ТЦК та СП, командуванням Медичних сил, бойовими медиками, волонтерами та громадськими діячами. На зустрічі обговорювали фактори, що впливають на збереження життів українським бійцям.

"Ключове – це якісна підготовка бійців. У цій сфері є над чим працювати. Переконаний, що навчання військовослужбовців потрібно постійно удосконалювати, аби їх підготовка відповідала актуальним викликам бойової обстановки. Також обговорили технологічну складову, яка впливає на збереження життя наших воїнів. Один із напрямків – максимальне забезпечення Сил оборони України сучасними безпілотними системами різних модифікацій та розробка роботизованих платформ… Ще один надзвичайно важливий аспект – надання медичної допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, а також вчасна і максимально безпечна евакуація, зокрема, і з використанням наземних роботизованих платформ. Звісно, надважливо забезпечувати кожного бійця якісними індивідуальними медичними аптечками", — пише головком ЗСУ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua