• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Такі люди ставали поліцаями": Гончаренко звинуватив пропагандиста каналу "НАШ" у підлещуванні до Лукашенка (ВІДЕО)

Нардеп Олексій Гончаренко заявив, що журналіст телеканалу "НАШ" Максим Назаров "стояв як школяр вислуховуючи принизливі висловлювання на адресу України і себе особисто" з боку самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка

Максим Назаров
Максим Назаров / nash.live
Реклама на dsnews.ua

Так, Назаров ставив питання Лукашенку під час спілкування останнього з журналістами і представниками громадськості в Мінську, передає "ДС".

Так, самопроголошений президент Білорусі заявив, що готовий "перейти кордон з Україною без зброї" і "повернути" нашу країну.

Крім того, Олександр Лукашенко почав переконувати представника телеканалу "НАШ", що "не є диктатором".

"Не хвилюйся ти! Ніякий я не диктатор! Я мирна людина!", — сказав Лукашенко Назарову.

Гончаренко, коментуючи дане відео, згадав цитату російського письменника Віктора Пелевіна з роману Empire V: "Хто не хоче працювати клоуном у п***расів, буде працювати п***расом у клоунів. За той же самий дрібний прайс".

"Я дивлюся на це відео і згадую Пелевіна. І клоуни тут, і п***раси теж", — написав депутат.

Гончаренко також порадив Назарову "не повертатися" з Білорусі. Нардеп з іронією закликав того "створити дует" з пропагандистом режиму Лукашенка Григорієм Азарьонком

"Максе, так ти не повертайся. Там тобі буде добре. Можете разом з Азарьонком дует створити і про бандерівців з хунтою розповідати", — написав Олексій Гончаренко.

Він також почав "закликати до совісті" Назарова

"Ну, і до речі, ось прям чесно, не соромно? Стояти, як школяр, слухати приниження себе особисто, своєї (?) країни. Саме такі люди і ставали поліцаями. Саме такі", — написав Гончаренко.

Відзначимо, українському глядачеві Григорій Азарьонок став відомий в березні. На самому початку однієї з програм він повідомив, що її позаплановий випуск "буде присвячений Україні — країні жебраків, вимираючого народу і Гордонів при владі". Після цього в ефір "в кращих традиціях" кремлівської пропаганди була дана нарізка з військовими кадрами, зробленими на Донбасі. Примітно, що обстріл російськими бойовиками Маріуполя в січні 2015 року білоруська пропагандисти представили як обстріл з боку ЗСУ. Такій же маніпуляції піддалися кадри з обстрілом автобуса в Волновасі, який здійснили терористи "ДНР".

Крім того, Азарьонок своєрідно прокоментував підсумки пісенного конкурсу "Євробачення-2020", який проходив в травні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua