• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Білоруський пропагандист про Україну: Країна-жебрак з гордонами при владі (ВІДЕО)

Пропагандист білоруського телебачення Григорій Азарьонок, який завзято підтримує самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, видав скандальний спіч про Україну

Реклама на dsnews.ua

Масла у вогонь підлив і присутній в студії радянсько-російський актор Володимир Гостюхін, передає "ДС".

На самому початку Азарьонок повідомив, що позаплановий випуск програми "буде присвячений Україні — країні жебраків, вимираючого народу і гордонів при владі".

"Ці гордони дуже люблять обговорювати Білорусь. На телеканалі "Прямий" показали саморобку польського безвусого скопця (ймовірно, мається на увазі фільм про незаконне збагачення Лукашенка та його сім'ї, знятий журналістами проєкту NEXTA, — прим. "ДС") про нашого президента. Володіє цим каналом шоколадний олігарх Порошенко. Він 4 роки виконував обов'язки наглядача за американським штатом "Постмайданна Україна". Що ж, нам теж є, що показати ", — сказав шанувальник Лукашенка.

Після цього в ефір "в кращих традиціях" кремлівської пропаганди була дана нарізка з військовими кадрами, зробленими на Донбасі. Примітно, що обстріл російськими бойовиками Маріуполя в січні 2015 року білоруські пропагандисти представили як обстріл з боку ЗСУ. Такій саме маніпуляції піддалися кадри з обстрілом автобуса в Волновасі, який здійснили терористи "ДНР".

"Українці, рідні наші слов'яни, як ви терпите це при владі? Як ви терпите нескінченний ярмарок розпусти і розкоші на вашій крові? Ви виходили на Майдан боротися проти корупції. Перемогли? Так Янукович бомж в порівнянні з тими, хто прийшов після. Вони розпродали всю країну. Землю, заводи, порти, дівчат ", — розбурхався Азарёнок.

Втім, на цьому потік свідомості білоруського пропагандиста не припинився. "Вони перетворили квітучу країну в піратський бандеростан. Ваших дітей товарними масштабами продають на органи, а дівчат поставляють в європейські борделі мало не офіційно. Бідна, бідна наша Україна", — сказав він.

Визнавши Україну "країною Гоголя і Булгакова, країною великих києво-печерських святих", пропагандист продовжив свій завзятий спіч. "Що з тобою зробили ці гордони? Ви думаєте, що ви вибрали нового президента? Ні, вам призначили нового гауляйтера. Який далі веде Україну в прірву. Який готовий продати її кому завгодно, вже і Туреччині, і Британії", — сказав він, при цьому обізвавши президента України Володимира Зеленського "коміком", "блазнем" і "клоуном".

Далі до справи взявся гість студії — актор Володимир Гостюхін, відомий за російським серіалом "Далекобійники" і радянським фільмом "У пошуках капітана Гранта". До слова, в'їзд на територію України цьому артисту заборонено.

Гостюхін якоюсь мірою навіть переплюнув Азарьонка, розповівши про своє перебування в Луганську, контрольованому бойовиками самопроголошеної "ЛНР". За його словами, там він побачив, що таке "фашизм і нацизм в чистому вигляді".

"Входять нацики, "Азов", в Слов'янськ ... Входять в селище, збирають там 20 дівчат, гвалтують їх три дні, а потім моторошно, бридко, повільно вбивають всіх ... Живцем закопують ... Абсолютно "бендерівські" методи. І вони все це тепер хотіли притягти сюди (в Білорусь, — прим. "ДС") ... Не треба ось це ось все: демократія, Європа ... Європа підтримує все це, Європі це вигідно, щоб ось тут, на пострадянському просторі, в Білорусі, в Україні ... Україна це ж взагалі зараз — це біда. У мене там родичі живуть, це біда. це ж багатюща була країна, зараз залишилося тільки ось землю розпродавати. Там вже нічого не залишилося, промисловості немає", — заявив Гостюхін.

З усіма його заявами, зрозуміло, був абсолютно згоден "журналіст" Азарьонок. "Порти вже всі продали, всі", — підказав він.

В кінці ефіру пропагандист закликав українців згадати про своїх отаманів, Тараса Бульбу (персонаж повісті М. В. Гоголя), Сидора Ковпока (радянський воєначальник).

На завершення програми було дано відеоряд з використанням сцен з фільму режисера-українофоба Володимира Бортка "Тарас Бульба".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua