• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Тактика дрібних порізів: Єрмак за підтримки США запустив процес тиску на РФ - експерт

Медведчук, санкції проти телеканалів, деолігархізація, вигнання Дубинського з "Слуги народу", розслідування підписання Харківських угод, запуск "Кримської платформи" і кадрове посилення на американському напрямку — це все тактика ОП

Реклама на dsnews.ua

"Медведчук, санкції проти телеканалів, деолігархізація, вигнання Дубинського з "Слуги народу", розслідування підписання Харківських угод, запуск "Кримської платформи" і кадрове посилення на американському напрямку — це все тактика ОП. Очевидно, що Єрмак затіяв багатоходівку зі спробою налагодити предметні відносини з США по Росії, посилити тиск на Москву з питання Криму", — таку думку висловив політконсультант Сергій Биков.

 Експерт зазначає, що Київ зараз системно діє проти Москви на дипломатичному фронті відразу по декількох напрямках — Донбас і Крим.

"Зараз готується розмова радників глав Нормандського формату. Росія намагається заблокувати бесіду, відтягуючи її з метою не допустити зустрічі лідерів Нормандського формату, яку Україна хоче провести вже навесні. Звідси і позиція російської сторони щодо інформації про мирне плані для Донбасу, озвученої Єрмаком ", — зазначив Биков.

Єрмак продавлює розмову радників, щоб прискорити процес і паралельно посилює взаємодію з США, демонструючи Байдену, що влада готова боротися з російським впливом в Україні.

Биков також підкреслив, що Україна отримала важливий сигнал від Вашингтона: розвідка США не визнала причетність влади України до втручання у вибори США, при цьому, розвідка побачила, що президент РФ Володимир Путін був у курсі дій підсанкціонного нардепа Деркача та його спроб скомпрометувати Джо Байдена, втрутившись в американські вибори публікацією плівок.

Після того, як Джо Байден в інтервʼю назвав Путіна вбивцею і сказав, що Росія відповість за втручання у вибори, а також після того, як Дубинський і Деркач заплатили санкціями, тепер для Банкової відкритий коридор можливостей — нейтралітет в позиції американських виборів таки спрацював.

Биков зазначив й посилення Єрмаком міжнародного напрямку: Оксана Маркарова стала послом України в США, а заступником в ОП узятий Ігор Брусило. Перша буде працювати з демократичним лобі в США, а другий — готувати візити президента, наповнюючи їх змістом.

    Реклама на dsnews.ua