• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Тетяна Чорновол розповіла, як побила Шабуніна, за те, що він заважав їй ламати схеми Яценка

Колишня нардепка і урядова уповноважена з антикорупційної політики Тетяна Чорновол заявила, що побила керівника «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна за те, що він заважав їй «зруйнувати схему Яценка»

Віталій Шабунін
Віталій Шабунін
Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє УНІАН, у минулий четвер в справі Майдану Тетяні Чорновол змінили запобіжний захід на особисті зобовʼязання. Одне з них — заборона на спілкування з нардепом Антоном Яценком, який виступає свідком у справі про штурм офісу «Партії регіонів» та смерть одного із співробітників офісу. У свою чергу Чорновол стверджує, що своїм свідченням у цій справі Яценко мстить їй за те, що вона звинувачувала його в корупції, коли була урядовим уповноваженим з антикорупційної політики.

У своєму пості на фейсбук Чорновол також розповідає, як побила керівника «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна, звинувачуючи його в сприянні корупції, про що сам Шабунін ніде не згадував. "… Шабунін. Він якраз з задоволеною либою випливав з кабінету Семерака", — пише у Фейсбуці Чорновол. Вона заявила, що Шабунін їй "не допомагав зруйнувати схему Яценка, він навпаки топив всі її ініціативи", тому вона його побила: "Шабунін відлетів до стіни, тоненька цівка крові побігла у нього з носа".

«Якщо назвався антикорупціонером, то повинен допомагати в боротьбі з корупційними схемами. А якщо ні, то це — зрада», — заявляє Чорновол.

    Реклама на dsnews.ua