• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Телеканал "112 Україна" хотів купити Онищенко, — Пасенюк

Реклама на dsnews.ua
Спочатку телеканал "112 Україна" хотів придбати нардеп Олександр Онищенко

Про це, як повідомляє "ДС", в інтерв'ю "Ліга.Бізнес" розповів керуючий директор ICU Пасенюк.

"Конкретно по 112-му моє залучення зводиться до дуже короткій роботі з Олександром Онищенко в травні 2015 року. Він звернувся до мене з запитом оцінити актив і структурувати угоду з купівлі 112-го. Коли з'ясувалося, що власник каналу Андрій Подщипков змінив свої наміри і вже не продає канал, необхідність у моїх послугах відпала", - розповів він.

При цьому Пасенюк зазначив, що тема можливого продажу 112-го випливла знову, коли до нього звернувся Віктор Поліщук і повідомив, що хоче придбати для себе канал "112 Україна" і знає про його недавній роботі з цього активу.

"Коли на прохання Поліщука я прийшов на зустріч з продавцем, то не побачив Андрія Подщипкова, який був раніше мені представлений як власник. Тоді я покинув переговорний процес за власною ініціативою, запідозривши спробу маніпулювати моїм ім'ям. Ні Онищенко, ні Поліщук не вели мову, що вони діють в чиїхось інтересах. Обидва говорили, що хочуть придбати цей актив для себе. Яка у них була при цьому мотивація - хотіли вони стати медіа-магнатами, сподівалися лояльною інформаційною політикою наблизити себе до чинної влади, збиралися вести особисте ток-шоу - мені невідомо. Багаторічний досвід спілкування з дуже різними людьми підказує, що могло бути все що завгодно", - уточнив він.

Керуючий директор ICU інформував, що власником телеканалу на той момент був Андрій Подщипков.

"В документах саме він фігурував як власник. Ніхто, крім нього, підписати папери не міг, і нікому іншому заплатити не можна було б", - заявив він, зазначивши при цьому, що при тому курсі капіталізація компанії була $26 млн.

"Зараз, при тому що у мене був гривневий пасив при курсі 18, вона коштує $19 млн", - резюмував він.

Зазначимо, що ряд ЗМІ останнім часом Пасенюку приписують ще одну функцію - неформального представника президента при купівлі бізнесів, наприклад, каналу "112 Україна". Інвестбанкір стверджує, що його клієнтами в цьому випадку були нардеп Олександр Онищенко та бізнесмен Віктор Поліщук.

    Реклама на dsnews.ua