• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Телеканал Мураєва нарвався на ще дві перевірки: на цей раз через Рабіновіча та Балицького

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила одразу ще дві позапланові безвиїзні перевірки телеканалу колишнього "регіонала" Євгенія Мураєва "НАШ" через висловлювання нардепа "ОПЗЖ" Вадима Рабіновича та нардепа сьомого та восьмого скликань Євгена Балицького

Реклама на dsnews.ua

Дане рішення Нацрада ухвалила на засіданні 25 лютого, передає "ДС" з посиланням на сайт ради.

Згідно з рішенням, перша перевірка призначена через програму "Наш ранок", ефір якої відбувся 3 лютого і під час якого відбувалася пряма трансляція брифінгу нардепа "ОПЗЖ" Вадима Рабіновича щодо санкцій проти іншого нардепа "ОПЗЖ" Тараса Козака та восьми юридичних осіб, пов’язаних з ним.

"Я не буду повторювати ту кількість разів, коли вживалося слово "фашизм" і подібні речі… Це був прямий ефір, але ведучі передачі не спростували і не поставились критично до жодного висловлювання політика", — заявив член Нацради Максим Онопрієнко.

Друга позапланова перевірка призначена за результатами моніторингу ефіру 4 лютого.

"Це була пряма трансляція о 15.04 передачі "Марафон" за участі народного депутата сьомого та восьмого скликань Євгена Балицького. Було зафіксовано використання плашки з текстом, що містить терміни "фашист", "нацист" стосовно лідера ГО "С14" Євгена Карася", — підкреслив Онопрієнко.

У свою чергу, голова Нацради Ольга Герасим’юк додала, що висловлювання містять "жахливі речі" – і "так званий Голодомор", і звинувачення, що в Бабиному Яру євреїв вбивали саме українці.

Як зазначається, обидві перевірки призначено на дотримання вимог законів "Про телебачення і радіомовлення" та "Про інформацію".

Нагадаємо, раніше Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу "НАШ" через висловлювання в ефірі 15 грудня 2020 року експремʼєр-міністра Миколи Азарова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua