• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Телеканал Шуфрича перевірять через заяви про "відсутність епідемії" та провокації Медведчука

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 4 листопада призначила позапланову безвиїзну перевірку телеканалу "UKRLIVE", який належить нардепу від ОПЗЖ Нестору Шуфричу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Нацради, передає "ДС".

"Перевірку призначено через висловлювання в ефірі Олександра Охріменка щодо пандемії COVID-19, які можуть загрожувати або спричинити серйозні ризики для життя і здоров’я населення України та системи охорони здоров’я. Також регулятор аналізуватиме поширену в ефірі каналу заяву Віктора Медведчука, що містила твердження дезінформації", — пише пресцентр.

Зазначається, що під час моніторингу 29 жовтня зафіксовано трансляцію в ефірі телеканалу "UKRLIVE" передачі "Український формат". Один із її фрагментів був присвячений темі пандемії і поширенню СOVID-19. Учасниками були економічний експерт, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко і доцент, кандидат медичних наук Валентина Маркевич.

За даними Нацради, у прямому ефірі Охріменко висловився про те, що в Україні немає епідемії COVID-19, а захворювання населення не тільки в Україні, а й в інших країнах світу спричинені сезонним грипом і мають характер історичної норми. "Відмініть надбавки за коронавірус, відмініть боротьбу з коронавірусом – коронавірус зникне", — заявив він.

Крім того, 2 листопада в ефірі мовника зафіксовано репортаж із включенням виступу Віктора Медведчука, в якому пролунала заява щодо механізмів "зовнішнього управління" в Україні і в цілому в питаннях системи державного устрою нашої країни.

Як писала "ДС", нардеп Нестор Шуфрич розповів, що його дружина спочатку вакцинувалася російським препаратом "Спутнік V", а потім вирішила зробити повторне щеплення іншою вакциною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua